








Příčiny nízkého přínosu QMS spočívají především v těchto aspektech:
Je objektivním faktem, že většina Systémů do své struktury nezahrnuje marketingové procesy. A přitom se většina manažerů dnes shodne, že klíčovým problémem není vyrobit produkt či vyvinout kvalitní službu ale problémem je prodat (umístit své produkty na trhu, získat bonitní zákazníky). Málokterý konzultant v oblasti managementu kvality vůbec připustí, že kvalita marketingové komunikace je jedním z jakostních parametrů produktu. A přitom nekvalitní marketingová komunikace (reklama, propagace) může dnes poškodit sebekvalitnější produkt či pohřbít i jedinečný podnikatelský záměr!
Pracujeme především pro menší a střední firmy a víme, jak je pro ně oblast marketingových aktivit náročná. A příčina není jen v omezených zdrojích těchto firem. Vrcholoví manažeři těchto firem zastávají kumulované funkce, řeší mnoho (i operativních) úkolů a nezbývá jim jednoduše čas na koncepční marketingovou práci. Často řídí svou firmu zcela intuitivně bez toho, aby stačili definovat svou marketingovou strategii, natož aby našli čas na její systémové rozpracování do jednotlivých marketingových nástrojů.
A právě na tuto situaci reaguje nabídky společnosti SyNext. Vždy chápeme danou firmu jako organický celek, kde není možno zanedbat žádný z prvků, podmiňujících celkový růst a stabilitu. A marketingové aktivity do tohoto okruhu zcela jistě patří.
Jsme připraveni:
Je třeba (pouze) jediné - společně vydefinovat Strategii rozvoje firmy, Tržní strategii a třeba hodnotové přínosy Vašich produktů na základě (sdělených i předvídaných) potřeb Vašich stávajících a potenciálních zákazníků. Tyto základní aspekty jsme připraveni již sami rozpracovat a zakomponovat do Systému.
Pokud nejste spokojeni s úrovní konkurenceschopnosti Vaší firmy či vašich produktů, neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Jsme připraveni tuto otázku řešit systémově a nabídnout dlouhodobě přínosná řešení.